Przydatne linki

  

  

Z wielką radością chcielibyśmy podzielić się wynikami naszej ostatniej akcji charytatywnej, „Góra Grosza”, która odbyła się w naszej szkole. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu wszystkich zainteresowanych udało nam się zebrać imponującą sumę 600 złotych!

Przez ostatnie kilka tygodni nasza społeczność szkolna pracowała wspólnie, aby wesprzeć tę szlachetną inicjatywę. Każdy grosz, który został zebrany, stanowił nie tylko symboliczną kwotę, ale przede wszystkim wyraz solidarności i empatii dla tych, którzy potrzebują naszej pomocy.

Jesteśmy niezmiernie dumni z rezultatów, jakie osiągnęliśmy razem. Dzięki naszemu wysiłkowi udało się zebrać imponującą ilość monet – aż 49 kg! Ta suma przekłada się na konkretną pomoc dla tych, którzy jej potrzebują.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim uczniom, nauczycielom, rodzicom oraz wszystkim osobom zaangażowanym w organizację i promocję akcji „Góra Grosza”. Wasze zaangażowanie i determinacja sprawiły, że nasza szkolna inicjatywa była nie tylko udana, ale także pełna serca.

Hanna Zakrzewska
Katarzyna Spojda