Przydatne linki

  

  

Pomysł narodził się kilka lat temu, lecz do jego realizacji doszło dopiero w czerwcu 2018 roku, z inicjatywy pana Mariusza Żymierskiego oraz grupy uczniów jeżdżących systematycznie na rajdy rowerowe. Klub skupia kilkunastu aktywnych członków i szerokie grono sympatyków.

Podstawowym celem działalności Szkolnego Klubu Rowerowo-Historycznego jest propagowanie zdrowego trybu życia. Zachęcanie do aktywnego spędzania wolnego czasu. Przekonanie wszystkich do roweru jako ekologicznego i doskonałego środka transportu. W ramach wycieczek poznajemy ciekawe miejsca, historię najbliższej okolicy.

Członkiem klubu może zostać każdy uczeń Zespołu Szkół w Kochanowicach. Jedynym warunkiem jest posiadanie sprawnego roweru.

Plany na najbliższą przyszłość mamy ambitne, a ciekawych miejsc do zwiedzenia
na rowerze w naszych okolicach jest naprawdę dużo.