Przydatne linki

  

  

 Trzy są sposoby zdobywania mądrości.
Pierwszy to refleksja – to najbardziej szlachetny,
następnie naśladowanie – jest on najłatwiejszy,
a trzeci to doświadczenie – najbardziej gorzki ze wszystkich.

Człowiek mądry posiada przewagę nad innymi nie tyle w wybieraniu rzeczy dobrych, co w unikaniu rzeczy złych.

Uczniowie z najwyższą średnią ocen w roku szkolnym 2020/2021

Klasa 1 A

Jakub Dewor

Kamil Kardas

Kajetan Kosa

Jan Koza

Hanna Łebek

Krzysztof Miosga

Nicol Styczyrz

 

Klasa 1 B

Emma Bryś

Liliana Golańska

Aleksandra Kozuch

Alan Szczepaniak

Wiktoria Zamoska

 

Klasa 2 A

Hanna Hanszla

Magdalena Świtek

Adam Świtek

Maksymilian Mercik

Jakub Garbela

 

Klasa 2 B

Tymoteusz Koziorowski

Artur Bieniek

Daniel Płonka

Jonasz Demarczyk

Karol Benski

Tymoteusz Gajda

Magdalena Gawron

Weronika Kasperska

 

Klasa 3 A

Filip Gajda

Kamil Gansiniec

Dominika Huć

Piotr Imiołczyk

Borys Klimas

Bartosz Matusek

Aleksandra Pisula

Blanka Pradelok

Aleksandra Witkowska

 

Klasa 3 B

Marta Pradelok

Filip Jurga

Pascal Mazurek

Julia Cierpioł

Katarzyna Czudaj

Blanka Famuła

Małgorzata Kochel

Monika Łupierz

 

Klasa 4A

Garbela Oliwia – 5,82

Jagusik Mikołaj – 5,36

Gałuszka Lena – 5,17

Fronczek Tymoteusz – 5,09

Kulej Kacper – 5,09

Psota Igor – 5,09

Spik Piotr – 5,09

Zaciura Nadia – 5,00

Prandzioch Monika – 4,92

Kulej Dominik – 4,91

Stachura Michał – 4,91  

 

Klasa 4B

Lena Żółtańska – 5,42

Marta Kopycka –  5,36

Zofia Babiuch – 5,33

Marta Kadzioch – 5,33

Amelia Ledwoń – 5,18

Nikola Liboska – 5,1

Paweł Brewka – 5,0

Laura Jainta – 5,0

Konrad Kosa – 5,0

 

Klasa 5A

Garus Aleksandra – 5,43

Matusek Maksymilian – 5,17

Kowalska Maja – 5,14

Machnik Emil – 5,08

Ledwoń Aleksandra – 4,93

Marek Magdalena – 4,86

Ledwoń Julia –  4,83

 

Klasa 6 A

Pyka Maja – 5,25

Berbesz  Paulina– 5,14

Drynda Wiktoria – 5,00

Pisula Jakub – 5,00

Zakrzewska Martyna – 4,93

Barwicka Milena – 4,79

 

Klasa 6 B

Knopik Julia – 5,33

Dewor Paulina – 5,29

Czapla Anita – 5,17

Damek Zofia – 4,83

 

Klasa 6 C

Michał Ledwoń – 5.29

Martyna Machnik – 5.29

Milena Karmańska – 5.25

Hanna Staleronka – 5.00

Agnieszka Matusek – 4.86

Kacper Pietrucha – 4.86

 

Klasa 7 A

Oliwia Małecka – 5,57

Milena Broniarek – 5,21

Zuzanna Kaczmarek – 5,14

Dominik Markowicz – 5,07

Natalia Filipiak – 5,00

Natalia Popanda – 4,93

Nikola Majczak – 4,86

Dawid Jaroń – 4,86

 

Klasa 7 B

Kos Dominika – 4.93

Prandzioch Dennis – 4.86

Mazur Dominik – 4.86

Kompala Sebastian – 4.86

 

Klasa 8 A 

Rafał Korzekwa – 5,43

Michał Bambynek – 5,29

Kamil Piskoń – 5,29

Nadia Kadzioch – 5,00

Emilia Kamińska – 4,93

Arkadiusz Pach – 4,79

 

Klasa 8 B 

Kardas Karol – 5,79

Wodarz Krystian – 4,93

Wołowczyk Olga – 4,86

Włodarz Anna – 4,79

Sukiennik Piotr – 4,75