Przydatne linki

  

  

SPOTKANIA Z RODZICAMI w ROKU SZK. 2022/2023

  • 13 września 2022 (wtorek) – Zebranie z rodzicami
  • 9 listopada 2022 (środa) – Konsultacje dla rodziców
  • 21 grudnia 2022 (środa) – Zebranie z rodzicami (propozycje ocen)
  • 8 luty 2023 (środa) – Zebranie z rodzicami (podsumowanie I półrocza)
  • 5 kwietnia 2023 (środa) –  Konsultacje dla rodziców
  • 24 maja 2023 (środa) – Zebranie z rodzicami (propozycje ocen)

 

HARMONOGRAM REALIZACJI „GODZIN KONSULTACJI DLA UCZNIÓW I RODZICÓW”

Rodzice proszeni są o wcześniejsze zgłoszenie chęci konsultacji poprzez wiadomość wysłaną w systmie dziennika elektronicznego.

L.p Nazwisko i imię nauczyciela Dzień tygodnia Godziny konsultacji Uwagi
1. Babiuch Alicja wtorek 14:20-15:05
2. Borecka Grażyna wtorek 10:30-11:15
3. Babraj Aneta wtorek 13:30-14:15
4. Benska Sylwia wtorek 14:20-15:05
5. Dawid Monika wtorek 12:35-13:20
6. Droździok Irena wtorek 7:00-7:45
7. Duda Anna czwartek 15.15-16.00
8. Dyla Wioletta wtorek 13:30-14:15
9. Famuła Kornelia czwartek 7:45-8:30
10. Galuska Renata środa 7:00-7:45
11. Golenia Małgorzata środa 7:00-7:45
12. Góral Katarzyna poniedziałek 13:30-14:15 co 2 tygodnie
13. Gruca Aleksander wtorek 15.15-16.00
14. Górnik Katarzyna poniedziałek 13:30-14:15
15. Jaroń Piotr poniedziałek 13:30-14:15
16. Kaczuga Danuta środa 7:00-7:45
17. Koza Justyna piątek 13:30-14:15
18. Koza Mariusz wtorek 14:20-15:05
19. Kot Joanna czwartek 13:30-14:15
20. Kamińska Dorota poniedziałek 14:20-15:05
21. Kardas Agnieszka piątek 12:35-13:20
22. Machnik Anna poniedziałek 14:20-15:05
23. Maciejewski Bogusław czwartek 15.15-16.00
24. Matusek Dominik piątek 11:25-12:10 co 2 tygodnie
25. Menzel Anita środa 11:25-12:10
26. Mika Adam środa 15.05-15:50
27. Morawiak Małgorzata środa 13:30-14:15
28. Niesłony Justyna poniedziałek-czwartek 11.00-11.15
29. Osadnik Irena poniedziałek 7:00-7:45
30. Osińska Anna poniedziałek 13:30-14:15
31. Polak Izabela środa 7:00-7:45
32. Piskoń Joanna poniedziałek 13:30-14:15
33. Solecka-Pietryga Monika poniedziałek 13:30-14:15
34. Szymik Mirosława poniedziałek 7:00-7:45
35. Spojda Katarzyna środa 9:35-10:20
36. Watoła-Hanulok Małgorzata piątek 7:45-8:30
37. Zakrzewska Hanna środa 7:45-8:30
38. Zawierucha Joanna środa 12:35-13:20
39. Żymierski Mariusz czwartek 7:00-7:45