Przydatne linki

  

  

Z okazji Dnia Babci i Dziadka mieliśmy zaszczyt gościć w progach naszej szkoły naszych dziadków, rodziców, emerytowanych pracowników szkoły oraz wszystkich zaproszonych gości. Klasa II b oraz IV a ponownie zaprezentowała widowni przedstawienie
pt. „Przyjdź do mnie mały Jezusiku”.

Historia narodzin Jezusa przez wszystkich znana, ale przez nas trochę inaczej opowiedziana. Zobaczyliśmy przygotowania do świąt w niebie oraz oczekiwanie na przyjście Zbawiciela na ziemi. Uczniowie po raz kolejny pokazali swoje liczne talenty: od gry na instrumentach, pięknym śpiewie kolęd i pastorałek, widowiskowych tańcach aniołów i pasterzy, po znakomitą grę aktorską. Było to dla nich nie lada wyzwanie, ponieważ występowali przed najważniejszymi osobami w życiu – Dziadkami i Rodzicami. Wszyscy ze wzruszeniem podziwiali talenty swoich wnucząt. Udało się najmłodszym wprowadzić zebranych w cudowny klimat i nastrój. Życzymy naszym dziadkom i seniorom wszystkiego, co w życiu najpiękniejsze i najlepsze, dobrego zdrowia, pogody ducha oraz samych radosnych dni.

Dziękujemy wszystkim rodzicom za pomoc w przygotowaniu dekoracji i strojów, panu Dominikowi Matuskowi za piękne aranżacje muzyczne, pani Sylwii Benskiej za wsparcie w organizacji występu. Podziękowania kierujemy także w stronę Rady Rodziców na czele z przewodniczącą panią Emilią Świtek za upieczenie ciast oraz opiekunom świetlicy, pani Justynie Niesłony oraz Katarzynie Spojda, za zorganizowanie kawiarenki. Cały dochód został przeznaczony na działalność świetlicy szkolnej.

Agnieszka Kardas
Małgorzata Watoła-Hanulok