Przydatne linki

  

  

W ramach ogólnopolskiego projektu edukacyjno-społecznego pt. „Każdy inny – wszyscy równi” został zorganizowany konkurs plastyczny dla uczniów klas 4-8 na „Logo niepełnosprawnych”. Celem konkursu było: kształtowanie kreatywnej pełnej tolerancji postawy wobec niepełnosprawności, przybliżenie zagadnień dotyczących niepełnosprawności takich, jak: integracja, tolerancja, równość oraz rozwijanie empatii wobec osób z niepełnosprawnością. Na konkurs wpłynęło wiele ciekawy prac, spośród których wyłonieni zostali zwycięzcy:
I miejsce: Hanna Hanszla
II miejsce: Oliwia Garbela
III miejsce: Magdalena Świtek oraz Magdalena Kasalik

Wyróżnienia: Dorota Trzesiok, Kamila Gałuszka, Monika Niedźwiedź

Zwycięzcy konkursu otrzymają pamiątkowe dyplomy oraz nagrody.

Dziękujemy Wszystkim za zainteresowanie konkursem!

Wioletta Dyla
Dorota Kamińska-Mnich
Sylwia Benska