Przydatne linki

  

  

Zakończenie roku szkolnego i rozpoczęcie wakacji to czas refleksji i podsumowania wszystkich działań w świetlicy szkolnej. Rok ten był bardzo nietypowy, ponieważ nauczanie zdalne przeplatało się ze stacjonarnym.

Ze względu na naukę zdalną założony został kanał na discordzie dla świetlicy.  Jedna aby urozmaicić oraz uatrakcyjnić propozycje zajęć dla uczniów stworzyliśmy padlet Świetlica w SP Kochanowice, gdzie pojawiały się różne propozycje zajęć oraz informacje o akcjach oraz konkursach organizowanych przez świetlicę.

Podczas zajęć stacjonarnych dzieci uczestniczyły w różnych formach zajęć: edukacyjnych, czytelniczych, plastycznych, profilaktycznych, kulinarnych, ruchowych, ekologicznych, patriotycznych oraz muzycznych.

W czasie pobytu w świetlicy uczniowie rozwijali swoje zainteresowania, talenty a także uczyli się odpowiedzialności oraz kształtowali swoje charaktery. Dzieci w naszej świetlicy miały czas na odpoczynek i swobodne zabawy, zgodne z ich zainteresowaniami, korzystały z licznych gier i zabawek zgromadzonych  w świetlicy. Organizowane były dla nich  gry i zabawy, konkursy oraz wiele innych interesujących zajęć o różnym charakterze.

W piątek 18 czerwca wybraliśmy się do Turzy k. Lisowa aby w przyjemny sposób uczcić zakończenie roku szkolnego. Było dużo zabaw, śmiechu i radości podczas rozwiązywania zadań w laboratorium Profesora Alberta, było mokro podczas baloniady, pogryzły nas także komary podczas wyprawy do lasu. Będziemy jednak bardzo miło wspominać ten wyjazd.

Teraz przyszedł czas na zasłużony odpoczynek. Życzymy wam udanych i bezpiecznych wakacji. Zapraszamy też do obejrzenia zdjęć.

Katarzyna Spojda
Justyna Niesłony