Przydatne linki

  

  

Czy można uczyć matematyki sensorycznie? Czy można szukać jej w historii miasta albo ćwiczyć ją wspólnie z robotami? Można! I to właśnie udowodnili pomysłodawcy wniosków nadesłanych w ósmej edycji mPotęgi. Mimo trudnego roku, nauczyciele wykazali się dużą kreatywnością, dzięki czemu mFundacja przekaże blisko milion złotych na wsparcie zajęć matematycznych.

Miło nam poinformować, że projekt nauczycieli naszej szkoły pań Justyny Kozy oraz Renaty Galuski otrzymał dofinansowanie w  VIII edycji Programu mPotęga. Oferta konkursowa była skierowana do szkół podstawowych, wyższych, organizacji pozarządowych, bibliotek i grup nieformalnych z całej Polski. Kapituła konkursowa otrzymała  672 wnioski w obu kategoriach. Dofinansowanie otrzymało 161 projektów. Łączna kwota, jaką w tym roku mFundacja przeznaczy na granty, wyniesie prawie 943 tys. zł.

Dyrektor
Joanna Grus-Blacha