Przydatne linki

  

  

Zakończenie roku szkolnego i rozpoczęcie wakacji to czas refleksji i podsumowania wszystkich działań w świetlicy szkolnej.

Dzieci, które w roku szkolnym 2019/2020 przebywały w świetlicy dzieci młodszych uczestniczyły w różnych formach zajęć: edukacyjnych, czytelniczych, plastycznych, profilaktycznych, kulinarnych, ruchowych, ekologicznych, patriotycznych oraz muzycznych.

W czasie pobytu w świetlicy uczniowie rozwijali swoje zainteresowania, talenty a także uczyli się odpowiedzialności oraz kształtowali swoje charaktery. Uczestniczyli również w różnych konkursach: plastycznych, muzycznych, czytelniczych, sprawnościowych i konkursach wiedzy.

Dzieci w naszej świetlicy miały czas na odpoczynek i swobodne zabawy, zgodne z ich zainteresowaniami, korzystały z licznych gier i zabawek zgromadzonych  w świetlicy. Organizowane były dla nich  gry i zabawy, konkursy oraz wiele innych interesujących zajęć o różnym charakterze.

W świetlicy realizowano także programy „Mały Miś w świecie wielkiej literatury” oraz „Moje zdrowie- moja siła, wielka moc”, które cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród dzieci.

Podczas nauczania zdalnego uczniowie otrzymywali propozycje różnorodnych zajęć oraz brali udział w różnych konkursach.

Teraz przyszedł czas na zasłużony odpoczynek. Życzymy wam udanych i bezpiecznych wakacji.

Zapraszamy też do obejrzenia zdjęć przedstawiających nasze Świetliki 🙂

Katarzyna Spojda