Przydatne linki

  

  

W dniu 15.03.2024r. w Gminnym Centrum Kultury i Informacji  w Kochanowicach spotkało się 23 szachistów, którzy rywalizowali między sobą w II  Międzyszkolnym Turnieju Szachowym. Celem rozgrywek było rozwijanie kreatywności oraz talentów i zdolności uczniów szkół podstawowych. Turniej rozegrany został systemem szwajcarskim, 7 rund po 10 minut na czas gry na zawodnika. W klasyfikacji ogólnej Zespół Szkół w Kochanowicach zajął I miejsce. Głównym sponsorem turnieju była firma SIT-SIT z Dobrodzienia, która ufundowała kolorowe pufy.

Klasyfikacja dziewczyn:
I miejsce – Czudaj Katarzyna klasa VIb
II miejsce – Famuła Blanka klasa VIb
III miejsce – Kochel Małgorzata klasa VIb
V miejsce – Cierpioł Julia klasa VIb

Klasyfikacja chłopców:
I miejsce – Bieniek Artur klasa Vb
II miejsce – Jurga Filip klasa VIb

Dziękujemy wszystkim uczestnikom turnieju za udział i wspaniałą grę, a zwycięzcom gratulujemy.
ŻYCZYMY WSZYSTKIM DALSZYCH SUKCESÓW!

Dominik Matusek