Przydatne linki

  

  

W pierwszym tygodniu ferii zimowych, tj. 31.01.2024, czterdziestoosobowa grupa uczniów i uczennic  ZS Kochanowice i ZSP Kochcice wyjechała na stok narciarski „Nowa Osada” w Wiśle. Dla większości uczestników wyjazdu był to pierwszy kontakt z nartami i narciarstwem, w związku z powyższym uczniowie zostali podzielni na  dwie grupy. Grupa początkująca uczyła się podstaw narciarstwa na części stoku o mniejszym nachyleniu pod okiem Cezarego Białasa, Krzysztofa Bal i Aleksandra Grucy, natomiast grupa zaawansowana doskonaliła technikę jazdy z samego szczytu stoku pod nadzorem sprawnie poruszających się na nartach opiekunek Agaty Rozwadowskiej i Kornelii Famuła. Wyjazd oprócz formy aktywnego spędzania ferii zimowych miał charakter integracyjny dla uczniów obu szkół. Wszyscy uczestnicy doskonale się bawili. Wyjazd był doskonałą okazją do wzajemnego poznania się. Podtrzymując tę formę wzajemnych kontaktów obu placówek, w przyszłym roku z pewnością powtórzymy powyższy event.  Szczególne podziękowania należą się  opiekunom: Agacie Rozwadowskiej, Krzysztofowi Bal, Cezaremu Białasowi, Kornelii Famuła

Wyjazd był dofinansowany przez Urząd Gminy Kochanowice.

Do zobaczenia na stoku w przyszłym roku!
Aleksander Gruca