Karnawał to miły, szalony, pełny wrażeń, kolorów i dźwięków czas. Jest to tradycja lubiana nie tylko przez dorosłych, ale też dzieci. Z tego powodu dnia 19.01.2024r. w Gminnym Centrum Kultury i Informacji odbyła się szkolna dyskoteka karnawałowa. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, można było zobaczyć: wróżki, królewny, biedronki, księżniczki, rycerzy, piratów, policjantów, żołnierzy. Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Podczas pląsów było bardzo kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, a uśmiech nie znikał z twarzy dzieci. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym uczniom. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.

Wychowawcy klas 1-3