Przydatne linki

  

  

Dnia 8 grudnia, na naszym kiermaszu bożonarodzeniowym odbyło się niezwykłe przedstawienie, zatytułowane „Nie ma świąt bez Kevina” pod wodzą wychowawców świetlicy oraz wychowawców klas 1a, 1b oraz 2a. Wydarzenie to przyciągnęło liczne grono widzów, którzy z zapartym tchem śledzili szkolną interpretację przygód Kevina McCallistera z kultowego filmu.

W trakcie przedstawienia artyści szkolni wcielili się w różnorodne postacie, ożywiając magiczny świat świąt Bożego Narodzenia. Melodyjne utwory, taneczne układy oraz pomysłowe scenografie przyciągnęły uwagę i serca publiczności, tworząc wyjątkową atmosferę świątecznego podziwu.

Zaproszeni goście mogli także dokonać świątecznych zakupów na licznych stoiskach gdzie ozdoby i świąteczne słodycze przygotowali uczniowie, nauczyciele i rodzice.

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom, zarówno artystom, jak i publiczności, za ich zaangażowanie i entuzjazm. Wasze wsparcie sprawiło, że to wydarzenie stało się niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich. Mamy nadzieję, że przedstawienie dostarczyło radości i rozświetliło klimat bożonarodzeniowego kiermaszu.

Dziękujemy również za wsparcie rodzicom, nauczycielom i wszystkim zaangażowanym osobom, które przyczyniły się do sukcesu tego wyjątkowego świątecznego spektaklu.

Organizatorzy