Przydatne linki

  

  

11 maja br. w Szkole Podstawowej w Kośmidrach odbył się VIII Powiatowy Konkurs Wiedzy Ekonomicznej „Bank, matematyka i Ty”. W konkursie mogli brać udział uczniowie klas V, VI szkół podstawowych powiatu lublinieckiego. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy VI b- Marta Kopycka, Paweł Brewka i Oliwier Makselon.

Zawodnicy rozegrali siedem różnorodnych konkurencji, podczas których liczyła się nie tylko wiedza i sprawność rachunkowa, ale również umiejętność pracy w zespole i strategia gry. Przydatne okazało się również sprawne liczenie bilonu, rozpoznawanie banknotów, umiejętność planowania zakupów. Zawodnicy byli bardzo dobrze przygotowani i skupieni na zadaniach.

Z wielką dumą i satysfakcją, jest nam miło poinformować, że nasz szkoła zdobyła III miejsce w konkursie. Nagrody i dyplomu w imieniu sponsorów wręczyła Dyrektor Oddziału Bank PKO w Lublińcu Pani Karolina Mońka oraz Dyrektor Szkoły w Kośmidrach  – pani Teresa Kopyto. Gratulujemy zwycięzcą i zachęcamy do udziału w kolejnej edycji konkursu.

Sylwia Benska