Przydatne linki

  

  

„Niezwykły świat szycia i kroju- zabawy z igłą i nitką” to innowacja pedagogiczna, której głównym celem jest nabycie przez uczestników wiedzy i umiejętności praktycznych związanych z szyciem ręcznym i na maszynie oraz aktywizowanie do twórczego działania. Podczas zajęć można nauczyć się umiejętności samodzielnego projektowania i wykonania określonych produktów. W związku ze zbliżającym się sezonem wakacyjnym uczestniczki warsztatów zajęły się realizacją projektu plecaków, które z pewnością przydadzą się podczas wakacyjnych wojaży.

Wszystkie plecaki zostały wykonane samodzielnie na maszynach do szycia, zakupionych w ramach programu „Laboratoria Przyszłości”, zgromadzonego w sali nr 4. Radość ze stworzenia czegoś od podstaw i własnymi rękoma- bezcenna.

                                                                                              Prowadzące:

                                                                                              Kornelia Famuła

                                                                                                                  Izabela Polak