Przydatne linki

  

  

7 lutego odbyła się nietypowa lekcja wychowawcza. Wszyscy uczniowie klas IV-VIII udali się na salę gimnastyczną, aby wziąć udział w „Ostatkach szkolnych”, w celu kultywacji tej tradycji.
Każda klasa miała za zadanie, zaśpiewać karaoke, refren piosenki Sanah „Ale Jazz”. Następnie uczniowie z pomocą nauczycielek prowadzących oraz starszych koleżanek i kolegów poznali kroki układów tanecznych takich jak: chocolate, makarena, skrzypek, belgijka i inne, które wspólnie odtańczyli. Całość bacznie obserwowała pani wicedyrektor Aleksandra Brol oraz wychowawcy klas. Na zakończenie pani dyrektor nagrodziła najbardziej zaangażowane klasy „dniem bez pytania”, co wywołało ogromny entuzjazm wśród uczniów. Wszystkie osoby bardzo zaangażowały się w zajęcia,  żegnając tanecznym krokiem okres karnawału.

Wioletta Dyla
Katarzyna Spojda