Przydatne linki

  

  

Dnia 14.02.2023 r. w naszej szkole obchodziliśmy Walentynki – wyjątkowy dzień wyrażania sympatii czy przyjaźni. Co roku staramy się, aby ten dzień był wyjątkowy.

Tradycyjnie zorganizowano pocztę walentynkową. Uczniowie, którzy chcieli przekazać życzenia swoim sympatiom, kilka dni wcześniej wrzucali własnoręcznie wykonane serduszka i kartki walentynkowe do specjalnie przygotowanej skrzynki. Następnie rozdawano pocztę w czasie zajęć lekcyjnych. Nie zabrakło też wyrazów sympatii pod adresem nauczycieli i wychowawców. W tym dniu każdy został poczęstowany lizakiem w kształcie serduszka. Wszyscy odbiorcy byli mile zaskoczeni.

Podczas Walentynek obowiązywał ubiór w kolorze czerwonym, a szkolne korytarze i gazetki udekorowano różnymi, czerwonymi serduszkami.

Hanna Zakrzewska