Przydatne linki

  

  

W świąteczny klimat wprowadził nas konkurs na Najpiękniejszą Kartkę Bożonarodzeniową, organizowany w naszej szkole już po raz trzeci. Konkurs cieszy się zainteresowaniem wśród uczniów, w tym roku otrzymaliśmy wiele ciekawy prac, spośród których wybraliśmy te najpiękniejsze, zgodnie z przyjętymi kryteriami: estetyką i techniką wykonania, pomysłowością, oryginalnością oraz samodzielnością wykonania.

Wyniki konkursu:
Klasy 1-3
I miejsce – Mateusz Sąsała
II miejsce – Iga Łebek
III miejsce – Emma Bryś
Wyróżnienia: Aleksandra Kozuch, Zofia Bruchmüller

Klasy 4-8
I miejsce – Blanka Famuła
II miejsce – Paulina Dewor
III miejsce – Wiktor Zakrzewski
Wyróżnienia: Jakub Garbela, Szymon Garbela

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, a zwycięzcom składamy gratulacje!

Kornelia Famuła
Dorota Kamińska-Mnich