Przydatne linki

  

  

W dzisiejszych czasach młodzież dużo swojego czasu spędza przed komputerem lub z telefonem. Zanika życie towarzyskie, młode pokolenie rzadziej rozmawia ze sobą twarzą w twarz, ma trudności ze współdziałaniem w grupie. Uczniowie są coraz mniej aktywni oraz  sprawni manualnie, nie wykorzystują swojej wyobraźni i nie kształtują swojej kreatywności. Chcąc zachęcić naszych uczniów do twórczego i  niebanalnego spędzania czasu wolnego zorganizowaliśmy im zajęcia pozalekcyjne, podczas których uczniowie wykonywali kartonowe modele samolotów, samochodów oraz przeróżne roboty z klocków lego, które potem wprawiali w ruch. Zapraszamy poniżej do obejrzenia efektów naszej pracy.

Aneta Babraj
Piotr Jaroń


MISTRZOWIE KONSTRUKCJI – relacja z zajęć z robotyki LEGO


MISTRZOWIE KONSTRUKCJI – relacja z budowy modeli samolotów