Przydatne linki

  

  

Z okazji Światowego Dnia Ziemi w dniu 22 kwietnia w świetlicy szkolnej dzieci młodszych poruszono tematykę związaną z ekologią i ochroną naszej planety Ziemi. Ziemia to nasz wspólny dom, więc dbanie o nią jest naszym obowiązkiem, a chroniąc środowisko dbamy o przyszłość kolejnych pokoleń. Również  wychowankowie  naszej świetlicy włączyli się w obchody tego święta uczestnicząc w zajęciach, których głównym celem było promowanie postaw ekologicznych wśród dzieci. Jednym z działań podjętych z okazji obchodów Dnia Ziemi w naszej świetlicy było sadzenie nowych roślin doniczkowych. Jak wiemy rośliny są nie tylko dekoracją, ale przede wszystkim produkują tlen oraz oczyszczają i nawilżają powietrze, którym oddychamy. Wszyscy możemy dbać o naszą planetę poprzez segregowanie śmieci, dbanie o zwierzęta i rośliny.

Wychowawcy świetlicy