Przydatne linki

  

  

W naszej świetlicy w środy będą odbywać się spotkania entuzjastów planszówek. Gry planszowe i logiczne zapewniają grającym spory wysiłek umysłowy, napięcie związane z rywalizacją, umożliwiają wybór i realizację własnej strategii, ale także odprężają – są pasjonującym sposobem na spędzenie wolnego czasu. Dzieci podczas zajęć poznają różne rodzaje gier planszowych i logicznych. W trakcie wspólnego spędzania czasu rozwijają umiejętności interpersonalne, uczą się współdziałania, czytania instrukcji ze zrozumieniem, przestrzegania reguł, a także przewidywania i podejmowania decyzji. Zajęcia podczas których będzie można grać lub nauczyć się grać w różne, ciekawe gry planszowe będzie prowadził Pan Drynda, członek Stowarzyszenia Lubigraje, co trzy tygodnie, kolejne odbędą się 3 listopada w godzinach 13.30-15.00.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych uczniów.

Katarzyna Spojda