Przydatne linki

  

  

Nasza szkoła otrzymała dofinansowanie ze środków Ministerstwa Edukacji i Nauki w ramach programu „Poznaj Polskę”. Uczniowie klas 1-3 wezmą udział w wycieczce edukacyjnej, której celem jest poznawanie Polski, środowiska przyrodniczego, tradycji, zabytków kultury oraz osiągnięć polskiej nauki. W programie wycieczki znajdują się: Muzeum Pro Memoria Edyty Stein, w którym uczniowie zapoznają się z historią patronki miasta Lubliniec oraz będą uczestniczyć w warsztatach plastycznych. Kolejnym punktem wycieczki będzie Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk”, w którym odbędą się warsztaty etnograficzno-plastyczne oraz wycieczka z przewodnikiem, podczas której uczniowie zapoznają się z historią Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk”, zwiedzą zabytkowe wnętrza pałacu oraz kaplicę i wieżę pałacową.

Wycieczka umożliwi najmłodszym poznanie najbliższej okolicy oraz pozwoli urozmaicić zajęcia lekcyjne, dzięki czemu nauka nabierze praktycznego wymiaru.

Szczegóły dotyczące wycieczki zostaną podane w najbliższym czasie.

Koordynatorzy: Agnieszka Kardas
Dorota Kamińska