Przydatne linki

  

  

W odpowiedzi na apel Samorządu Uczniowskiego, w związku z obchodami Dnia Ziemi, uczniowie Zespołu Szkół zakasali rękawy i postanowili wziąć sprawy w swoje ręce. Tym samym pokazali, że leży im na sercu dobro Naszej Planety i wyposażeni w worki do segregacji wyruszyli do lasu śladem ludzi złej woli. Niestety w świadomości wielu pozostaje jeszcze ta myśl, że w lesie nikt nie widzi, więc można wysypać. Nasi uczniowie udowadniają, że tok ich myślenia wykracza poza te naganne schematy i swoimi czynami mówią głośne „NIE” zaśmiecaniu Ziemi. Brawo dla tych wspaniałych, młodych ludzi, dających przykład jak należy postępować. Dziękujemy i czekamy na więcej przykładów dobrego traktowania planety Ziemia.

                                                                                                                                       Opiekun SU

                                                                                                                                        I.Polak