Przydatne linki

  

  

Na poniższym nagraniu dr Cristobal Cobo, główny prelegent konferencji, pt. „Inspiring the Passion of Learning”, która odbędzie się online 7 maja o godz. 17.00. zaprasza Państwa do udziału w tym spotkaniu. Będzie odpowiadał na takie pytania: Jak pracuje nasz mózg? Jak możemy włączyć pomysły z neurobiologii do procesu uczenia się? Jak połączyć zdolności poznawcze, społeczne i emocjonalne w procesie uczenia się? Te i inne problemy zostaną omówione w wydarzeniu upowszechniającym projekt Brains for Europe – B4E.

Dr Cristobal Cobo – starszy specjalista ds. Edukacji i technologii w Banku Światowym. Wcześniej był profesorem i badaczem nowych technologii edukacyjnych, pracował nad projektami w Ameryce Południowej, Ameryce Północnej i Europie. Dr Cobo pełnił funkcję dyrektora założyciela Centrum Badań – Fundacji Ceibal w Urugwaju (2014-2019). Współpracownik naukowy w Oxford Internet Institute, University of Oxford (2009-2019).

Dr Cristobal został wyróżniony przez British Council of Economic and Social Research (ESRC) jest współpracownikiem naukowym w Centre on Skills, Knowledge and Organizational Performance, University of Oxford. Występował w ponad 30 krajach (+ 4 TEDx). Jego artykuły ukazały się w CNN, Deutsche Welle, El Pais o Le Monde Diplomatique lub Wall Street Journal. Jego pasją jest wykorzystywanie nowoczesnych technologii w procesie uczenia. Warto skorzystać z zaproszenia i wysłuchać jego wykładu podczas wspomnianej międzynarodowej konferencji, na którą wszystkich serdecznie zapraszamy.

Koordynatorki projektu w naszej szkole:
Monika Solecka
Katarzyna Górnik