Przydatne linki

  

  

Szanowni Państwo, mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w konferencji pt. „Inspiring the Passion of Learning”, która odbędzie się online 7 maja o godz. 17.00.

W naszej szkole od trzech lat wspólnie z nauczycielami oraz przedstawicielami organizacji wspierających proces nauczania z Hiszpanii, Turcji, Islandii, Rumunii i Francji realizujemy projekt Brains for Europe.

Projekt ten ma na celu korzystając z wiedzy opartej na Neurobiologii (ang. neuroscience) – jednej z najszybciej rozwijających się dziedzin nauk przyrodniczych, zajmującej się badaniem funkcji, struktury i rozwoju układu nerwowego człowieka, odpowiedzieć na takie pytania jak: co najkorzystniej wpływa na proces uczenia się przez dzieci i młodzież, a co utrudnia ten proces?, jak uczy się mózg i jak szkoła może wspierać naturalne procesy uczenia się?

Udział w konferencji jest bezpłatny, należy wypełnić krótki formularz, aby się zarejestrować i wziąć udział w spotkaniu. Konferencja odbędzie się w języku angielskim.

Serdecznie wszystkich zapraszamy z pewnością będzie to bardzo ciekawe i inspirujące wydarzenie dla wszystkich zainteresowanych nowatorskimi sposobami nauczenia. Link do formularza rejestracyjnego zamieszczamy poniżej:
www.brains4europe.eu

Koodynatorki projektu:
Monika Solecka
Katarzyna Górnik