Przydatne linki

  

  

Z radością spotkaliśmy się w świetlicy szkolnej dzieci młodszych, gdzie każdy może znaleźć dla siebie jakieś ciekawe zajęcie. Od rozpoczęcia roku szkolnego dużo się działo. Międzynarodowy Dzień Kropki obchodziliśmy 15 września. To kolorowe święto kreatywności, twórczego myślenia, odwagi i zabawy. Zapoznaliśmy się z historią Vashti i jej kropką. Uczniowie mogli pochwalić się swoją kreatywnością wykonując prace plastyczne. Było dużo zabawy, a na zakończenie świetliczaki otrzymały pamiątkowe dyplomy. Świętowaliśmy również Światowy Dzień Jabłka, podczas którego odbyły się zajęcia kulinarne, gdzie głównym składnikiem było jabłko. Ważnym wydarzeniem był Dzień Chłopaka. Z okazji tego święta Panowie mogli wykazać się umiejętnościami takimi jak: próba odwagi, powagi, wytrzymałości oraz mądrości. Walczyli o tytuł „Chłopaka na medal”. Dziewczynki złożyły życzenia oraz wręczyły własnoręcznie wykonane prezenty, ale największą nagrodą była świetna zabawa i wyjątkowa atmosfera, którą stworzyli wszyscy uczniowie.

Justyna Niesłony