Przydatne linki

  

  

Jesień 2019 roku przyniosła uczniom naszej szkoły dwie imprezy sportowe w postaci Biegu przełajowego o Puchar Dyrektora Szkoły oraz Sztafetowe Biegi przełajowe rozgrywane w Lublinieckim parku miejskim.

Bieg o Puchar Dyrektora ZS Kochanowicach odbył się 24 września 2019 roku. Miejscem startu i mety corocznie jest stadion LKS Ruch Kochanowice, natomiast pętla biegu przebiega praktycznie wokół stadionu ulicami Słoneczną, Mickiewicza, Kochanowskiego, Dworcową i Sportową, wynosi około 1100 metrów. Bieg podzielono na cztery grupy startowe młodsze dziewczęta oraz chłopcy z klas IV – VI rywalizowali w swoich biegach natomiast starsze dziewczęta i chłopcy klas VII – VIII w swoich następnych dwóch. Klasyfikacja końcowa po biegu przedstawia się następująco:

Dziewczęta klas IV – VI

 1. Laura Koza
 2. Aleksandra Garus
 3. Emilia Kosa
 4. Julia Bula
 5. Martyna Machnik
 6. Nikola Majczak
 7. Martyna Zakrzewska
 8. Paulina Dewor
 9. Nadia Anders
 10. Zuzanna Kaczmarek

Chłopcy klas IV – VI

 1. Marcel Gołąbek
 2. Dawid Jaroń
 3. Jakub Przybyła
 4. Gabriel Szymiec
 5. Kamil Nowak
 6. Emil Machnik
 7. Mariusz Kaczorowski
 8. Patryk Grześczyk
 9. Łukasz Mietelski
 10. Dominik Mańka

Dziewczęta klas VII – VIII

 1. Weronika Bryś
 2. Julia Kaczorowska
 3. Olga Wołowczyk
 4. Matylda Kołek
 5. Klaudia Styczyrz
 6. Martyna Baszta
 7. Emilia Szczudło
 8. Natalia Pyka
 9. Wiktoria Styczyrz
 10. Katarzyna Szędzielorz

Chłopcy klas VII – VIII

 1. Daniel Jainta
 2. Borys Nowakowski
 3. Michał Rokosa
 4. Kacper Karmański
 5. Jakub Prandzioch
 6. Rafał Korzekwa
 7. Sławomir Sprot
 8. Maciej Obrzud
 9. Krystian Wodarz
 10. Arkadiusz Pach

Reprezentacja naszych chłopców klas IV – VI wzięła udział w Sztfetowych biegach przełajowych w Lublińcu. Wystąpiliśmy w składzie : Marcel Gołąbek, Dawid Jaroń, Jakub Przybyła, Gabriel Szymiec, Kamil Nowak, Mariusz Kaczorowski, Patryk Grześczyk. Nasi reprezentanci wywalczyli piąte miejsce wśród Szkół Podstawowych Powiatu lublinieckiego. Składam wszystkim naszym reprezentantom serdeczne podziękowania za godne reprezentowanie szkoły.

Aleksander Gruca