Przydatne linki

  

  

6 grudnia był dniem pełnym słodkości i magii w naszej szkole. Uczniowie klas 1-3 szkoły podstawowej mieli okazję wziąć udział w warsztatach karmelarskich, które poprowadziła Pani Karmelarz z Candy World z Opola.

Podczas warsztatów uczniowie dowiedzieli się, jak powstają lizaki i z czego są zrobione. Mieli również możliwość samodzielnie wykonać własne lizaki, wybierając kształt. Była to świetna zabawa i okazja do rozwijania kreatywności i zdolności manualnych.

Oprócz inspirujących warsztatów, mieliśmy zaszczyt gościć wyjątkowego gościa – Świętego Mikołaja!

Mikołaj, z  szerokim uśmiechem i workiem pełnym niespodzianek, odwiedził wszystkie klasy, obdarowując uczniów  życzeniami i małymi prezentami.

Warsztaty karmelarskie i wizyta Mikołaja sprawiły, że ten dzień był niezapomniany i pełen radości. Dziękujemy Pani Karmelarz za prowadzenie warsztatów i Mikołajowi za odwiedziny

Joanna Piskoń