W roku szkolnym 2023/2024 nasza szkoła przystąpiła do kolejnej edycji Projektu Edukacyjno-Społecznego pt. „Każdy Inny, Wszyscy Równi!”.

Cele projektu:

• uwrażliwienie na obecność i potrzeby osób ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi,
  • rozwijanie empatii i tolerancji wobec osób ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi,
  • likwidowanie uprzedzeń na temat osób ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi,
  • przygotowanie do współuczestniczenia z osobami ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi w życiu.

W ramach projektu zaplanowano wiele ciekawych przedsięwzięć. Zachęcamy do śledzenia informacji umieszczanych na stronie szkoły oraz gazetkach szkolnych.

Koordynatorzy projektu: Dorota Kamińska-Mnich, Anna Duda, Wioletta Dyla, Sylwia Benska