Przydatne linki

  

  

Jesteśmy dumni poinformować, że w tegorocznej, jesiennej edycji wydarzenia „#Sprzątamy dla Polski” udział wzięło aż 222 tysiące uczestników! Byli to reprezentanci ponad 3000 szkół, organizacji pozarządowych oraz grup nieformalnych. To naprawdę niesamowite, że mimo kapryśnej pogody udało się zmobilizować aż tak wielu sprzątających. Nie byłoby tego sukcesu, gdyby nie Wy – serdecznie za to dziękujemy! 

Wiadomość o skali i sukcesie IV edycji akcji #SprzątamyDlaPolski, w której szkoła wzięła udział, dotarła także do jednego z naszych Patronów – Pana Premiera Mateusza Morawieckiego. W wyrazie uznania Pan Premier przesłał nam filmik z podziękowaniami. Wiadomość od Szefa Polskiego Rządu skierowaną specjalnie dla uczniów i organizatorów znajduje się poniżej.

https://www.facebook.com/sprzatamydlapolski/videos/1493646891153069/

 Izabela Polak- szkolny koordynator akcji