Przydatne linki

  

  

A co działo się w listopadzie w bibliotece? Oj działo się 🙂 A co? Zobaczcie poniżej.

Poszukiwanie książkowych duszków

Przez cały tydzień uczniowie poszukiwali w różnych zakamarkach naszej szkoły ukrytych książkowych duszków. Rywalizacja była zacięta ale najlepszymi łowcami okazali się:

I miejsce Faustyna Korzekwa kl. 8a

II miejsce Agnieszka Matusek kl. 7c

III miejsce Oliwia Garbela kl. 5a

Gratulujemy udanych łowów 🙂

Wieczór grozy w bibliotece

Późnym popołudniem 19-go listopada 2021 roku nieustraszeni łowcy nieziemskich przygód spotkali się w bibliotece szkolnej, by przenieść się do krainy literatury, magii i fantastyki podczas warsztatów literacko – plastycznych. Uczestnicy poznali miejsca w budynku szkolnym niedostępne do innych, które kiedyś przemierzał pan Sylwiusz von Aulock wraz z rodziną. Mamy nadzieję, że kolejne tego typu spotkania odkryją nowe szkolne tajemnice.

Wystawa książek i dekoracje

Przez cały listopad polecaliśmy literaturę z dziedziny grozy, fantastyki i niewyjaśnionych zagadek m.in. Ducha starej kamienicy, Straszyć nie jest łatwo, Saga Zmierzch czy Vladek najmilszy wampirek na świecie. Natomiast nasza biblioteka przeniosła się do krainy magii dzięki ciekawym tematycznym dekoracjom.

 

Aneta Babraj

Mirosława Szymik