Przydatne linki

  

  

„Kiedy pomagamy innym,
pomagamy sobie

ponieważ wszelkie dobro,
które dajemy,

zatacza koło i wraca do nas”

Flora Edwards

W naszej szkole od wielu lat organizowane są akcje charytatywne, które mają na celu niesienie pomocy innym. I w tym roku nie mogło być inaczej.
W dniach od 25 października do 21 listopada 2021 r. była przeprowadzona akcja charytatywna na rzecz Hospicjum św. Franciszka w Katowicach. Dzięki wspólnemu zaangażowaniu zebraliśmy m. in.  podkłady higieniczne, chusteczki nawilżane, pasty do mycia zębów, żele do mycia ciała, szampony, kremy do rąk i twarzy, słodycze, kawy, makarony, konserwy, gry i wiele innych potrzebnych rzeczy.

Pragniemy serdecznie podziękować uczniom, rodzicom i nauczycielom, którzy przyczynili się do sukcesu naszej akcji!

 

Kornelia Famuła

Izabela Polak

Sylwia Benska