Przydatne linki

  

  

” Niezwykły świat szycia i kroju- zabawy z igłą i nitką” to innowacja pedagogiczna,  której głównym celem jest nabycie przez uczestników wiedzy i umiejętności praktycznych związanych z szyciem ręcznym i na maszynie oraz aktywizowanie do twórczego działania.

Podczas zajęć można nauczyć się umiejętności samodzielnego projektowania rzeczy przydatnych w codziennym życiu. Mając na względzie dbałość o środowisko naturalne i konieczność ograniczania plastiku, uczennice tworzyły samodzielnie zaprojektowane torby ekologiczne, wielokrotnego użytku.

                                                                                              Prowadzące:

                                                                                              Kornelia Famuła

                                                                                              Izabela Polak