Uczennice naszej szkoły wzięły udział w Czwórboju lekkoatletycznym Szkół Podstawowych Powiatu lublinieckiego. Zawody odbyły się na Stadionie Miejskim w Lublińcu, w dniu 8 maja 2026r. Jak nazwa wskazuje, rywalizacja składała się z czerech dyscyplin sportowych – biegu sprinterskiego na dystansie 60 metrów, biegu średniego na dystansie 600 metrów, skoku w dal oraz rzutu piłeczką palantową. Do zawodów w kategorii dziewcząt stanęło osiem zespołów. Nasza reprezentacja zajęła siódmą pozycję, trzeba podkreślić, że nasze reprezentantki robiły, co mogły aby wypaść jak najlepiej. Podsumowując zawody, wypadliśmy w konkurencjach technicznych naprawdę dobrze, najwięcej problemów przysporzył nam bieg średni na 600 metrów. Biorąc pod uwagę fakt, że na zawody musieliśmy dojechać rowerami, miało to z pewnością wpływ na wyniki naszych reprezentantek. Składam serdeczne podziękowania naszym reprezentantkom za godne reprezentowanie nas wszystkich. Wystąpiliśmy w składzie: Natalia Gradzik, Hanna Łebek, Emilia Popanda, Nicol Stycyrz, Liliana Golańska, Aleksandra Kaczmarzyk, Aleksandra Kozuch, Oliwia Krawczyk, Wiktoria Zamoska
Aleksander Gruca





















