Przydatne linki

  

  

W mijającym roku szkolnym drugoklasiści wraz z czwartoklasistami uczestniczyli wspólnie w innowacji „Kochanowice- moja mała ojczyzna”, podziękowaniem za ich zaangażowanie był piknik rodzinny zorganizowany w miejscowości Łęg.

14 czerwca w piątkowe popołudnie uczniowie wraz z wychowawczyniami, rodzicami, rodzeństwem, a czasem dziadkami spotkali się w niezwykle urokliwym miejscu. Po rozpaleniu ogniska i upieczeniu kiełbasek mieliśmy okazję uczestniczyć w zajęciach dogoterapii. Najmłodsze dzieci z kolei mogły skorzystać z przejażdżki konnej pod okiem specjalistów. Malowanie twarzy, tatuaże, pyszny poczęstunek przygotowany przez rodziców – to tylko nieliczne atrakcje.

I pogoda, i humory dopisały tego dnia. Dziękujemy wszystkim rodzicom za pomoc w organizacji, trójkom klasowym za ogromne zaangażowanie, to dzięki Wam mogliśmy tak miło zakończyć rok szkolny.

Agnieszka Kardas
Małgorzata Watoła-Hanulok