Przydatne linki

  

  

4 czerwca b.r. uczniowie klasy IV b wraz z wychowawcą Małgorzatą Morawiak i P. Kasią Spojda wybrali się na wyprawę rowerową połączoną z ogniskiem. Celem wycieczki była integracja zespołu klasowego oraz propagowanie aktywnego i bezpiecznego wypoczynku.

Mimo chłodu i zachmurzenia wszyscy uczestnicy w dobrych humorach stawili się na miejsce zbiórki. Pokonaliśmy trasę Droniowice- Kochanowice- Harbułtowice- Kochanowice- Droniowice. Wyjazd ten był doskonałą okazją na wykorzystanie w praktyce zasad ruchu drogowego, gdyż niedawno uczniowie otrzymali karty rowerowe.

Miejscem docelowym wyprawy był plac zabaw przy remizie OSP w Harbułtowicach. To tutaj klasa miło spędziła czas na grach i zabawach zespołowych. Punktem kulminacyjnym wycieczki było ognisko z pieczeniem kiełbasek oraz smaczny poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Po tak sytym posiłku wszyscy nabrali sił na drogę powrotną. Uczestnicy, zmęczeni, ale zadowoleni, bezpiecznie wrócili do szkoły.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie i pomoc w zorganizowaniu spotkania .

Małgorzata Morawiak
Katarzyna Spojda