Przydatne linki

  

  

Z piątku na sobotę 24.05 – 25.05.2024 r. świetlica szkolna dzieci młodszych przeżyła najazd małych Indian. Punktualnie o godzinie 18 dzieci przybyły na Dziki Zachód,  by okazać swą dzielność i skosztować licznych przygód. Na początku, każde dziecko przybrało nowe, indiańskie imię, jak: Biały Kieł, Odważna Łapa, Biała Stopa, Blada Twarz, następnie wykonały pióropusze, oraz charakterystyczny taniec swojego plemienia. Rywalizowały ze sobą w  konkurencjach: strzelanie z łuku, rzut podkową, polowanie na bizona. Po wyczerpujących konkurencjach  i kolacji uczestnicy rozłożyli się wygodnie w swoich śpiworach. Rankiem, po wspólnym śniadaniu i ćwiczeniach ruchowych, uczniowie otrzymali pamiątkowe pióropusze, które z dumą zabrały do domów. I już dopytywały o możliwość spędzenia kolejnej nocy w świetlicy.

Wychowawcy świetlicy