Przydatne linki

  

  

Silna grupa artystyczna z kółka plastycznego, reprezentowała Zespół Szkół w Kochanowicach w tegorocznym, XX Regionalnym Konkursie Plastycznym pt.: „Różanecznik – urok i magia”.

Oto ich skład: NATALIA KOWOL z kl.6a, DARIA JAWORSKA z kl.6a, KAMIL GANSINIEC z kl.6a, MARCEL BOGUŚ z kl.6a, HELENA MROZEK z kl.4a, ZOFIA CHRZĘSTEK z kl.4a, FABIAN KRAWCZYK z kl.4b i ALEKSANDRA KOZUCH z kl.4b.

Mamy w tym gronie laureata – MARCELA BOGUSIA, którego praca zdobyła 3 miejsce w kategorii prac uczniów klas 4-6 szkoły podstawowej. Uroczyste rozdanie nagród planowane jest na 2 czerwca podczas obchodów XVIII Święta Kwitnącego Różanecznika w Pawełkach.

Serdeczne gratulacje dla Marcela!!!… jak i dla całego wyżej wymienionego, artystycznego zespołu za pomysłowość i olbrzymie zaangażowanie w to konkursowe przedsięwzięcie!

Katarzyna Góral