Przydatne linki

  

  

Uczniowie świetlicy dzieci młodszych 07.05.2024 r. mieli okazję znaleźć się w niezwykłym pojeździe – amerykańskiej ciężarówce, na pokładzie której odbyły się ciekawe zajęcia  w sali multimedialnej w ramach Ogólnopolskiej Akcji fundacji Ewy Naworol pod nazwą ,,My Nie Gryziemy”-  bezpieczna komunikacja dziecka z psem. Uczniowie wzięli udział w ciekawych zajęciach z zakresu profilaktyki pogryzień przez psy, prawidłowej i bezpiecznej komunikacji z psem, prawidłowego żywienia psów. Ważnym tematem spotkań było przypomnienie lub nauka jak prawidłowo zajmować się zwierzętami. Nie zabrakło nauki bezpiecznej pozycji, którą należy przyjąć w przypadku ataku czworonoga. Zajęcia były niezwykłą okazją do nauki odpowiedzialności, poczucia obowiązku, wrażliwości na potrzeby zwierzaków.

Justyna Niesłony