Przydatne linki

  

  

W dniu 14 czerwca 2023 roku uczniowie klasy VIa wzięli udział w pikniku ekologicznym zorganizowanym wspólnie z Nadleśnictwem Herby oraz ZPK Lasy nad Górną Liswartą. Sprzątaliśmy fragment lasu w miejscowości Lubockie. Dla uczniów zostały także  przygotowane warsztaty przyrodnicze na temat zwyczajów zwierząt oraz gatunków roślin występujących w naszych lasach, które przeprowadził pan Marcin Gibaszek, pracownik Nadleśnictwa Herby. Pani Krystyna Bartocha, kierownik Oddziału Biura ZPKWŚ w Kalinie, przygotowała natomiast wiele ciekawych gier i zabaw przyrodniczych. Dla uczniów zorganizowany został słodki poczęstunek oraz ognisko i pieczenie kiełbasek. Wszyscy uczniowie dostali drobne upominki, które zostały im wręczone na zakończenie tego pełnego wrażeń dnia. Bardzo dziękujemy pani Krystynie Bartocha – mamie Piotrka z VIa za zaangażowanie się w akcję oraz serdeczne przyjęcie nas na swojej posesji. W pięknym otoczeniu przyrody już po raz drugi koleżanki i koledzy Piotra mogli bawić się na przydomowym placu zabaw oraz odpocząć po trudzie sprzątania.

Opiekunowie:
Alicja Babiuch
Mariusz Koza
Hanna Zakrzewska