Przydatne linki

  

  

Zgodnie z wieloletnią tradycją kochanowickiej szkoły, ósmoklasiści uroczyście świętowali zakończenie nauki. 15 czerwca 2023 roku odbył się „Komers klas 8”, który rozpoczął się wspólną mszą świętą, a następnie pięknie zatańczonym polonezem. Podczas tego wyjątkowego wydarzenia uczniom towarzyszyli rodzice, dyrekcja oraz nauczyciele.

 Podziękowaniom nie było końca – zaczynając od dyrekcji, nauczycieli poszczególnych przedmiotów, wychowawców, po personel szkoły. Ósmoklasiści chcieli docenić wszystkich, którym tak wiele zawdzięczają. Najbardziej wzruszającym momentem były słowa podziękowań skierowane w stronę rodziców – „być może nie dokonamy wielkich rzeczy, nie zdobędziemy sławy i zaszczytów, ale dzięki Wam wiemy, że nie to jest najważniejsze”.

Ponadto mieliśmy okazję zobaczyć wiele talentów naszych uczniów, są wśród nas świetni aktorzy, co udowodnili w przedstawieni kabaretowym, pokazując „Dzień z życia ucznia”. W naszym gronie znaleźli się zdolni muzycy, grający na wielu instrumentach, recytatorzy z nienaganną dykcją, uzdolnione piosenkarki, konferansjerzy oraz tancerki. Do tego utalentowani informatycy, którzy zadbali o wszystkie multimedia czy sprzęt nagłaśniający.

Po części oficjalnej młodzież bawiła się podczas wspólnej zabawy w restauracji „Manhattan”. Ten wyjątkowy wieczór na długo pozostanie w naszej pamięci. Życzymy wszystkim ósmoklasistom, aby rozwinęli skrzydła i lecieli wysoko…

Małgorzata Watoła-Hanulok

Justyna Koza

Mariusz Żymierski