Przydatne linki

  

  

W dniach 5-6 czerwca 2023 r. w OSP Lubecko zostały zorganizowane warsztaty profilaktyczne w ramach programu „Archipelag Skarbów”. To dwa dni warsztatów, podczas których trenerzy fundacji YAQ projekt – Pracownia Rozwoju Społecznego rozmawiali z młodzieżą o sprawach ważnych dla nastolatka. Dorastanie, szczęście, przyjaźń i miłość. Program wspiera młodzież w poznawaniu i akceptacji siebie, wzmacnia kompetencje w zakresie asertywności oraz zachęca do pozytywnego spojrzenia na istotne obszary z punktu widzenia psychologii rozwojowej. Uczniowie klas 8a, 8b i 8c wzięli aktywny udział w prelekcjach a zdobyta wiedza z pewnością zostanie wykorzystana przez nich w przyszłości.

                                                                                           

Izabela Polak

                                                                                               Dorota Kamińska- Mnich

                                                                                               Anna Duda