Przydatne linki

  

  

Czwartek był to dzień długo oczekiwany przez naszych uczniów. Każda klasa miło spędziła czas wśród gier i zabaw w sali jak i na świeżym powietrzu. Zaproszeni goście zorganizowali również gry, które zostały świetnie przyjęte przez uczniów. Gry zręcznościowe, logiczne czy też takie, które wymagały wysiłku, nikomu nie sprawiły trudności.

Na orliku natomiast odbyła się tzw „aktywna przerwa” . Społeczność uczniowska została zaproszona na boisko w celu integracji uczniów i zatańczeniu kilku znanych i lubianych tańców. Wszyscy bawili się z dużym zaangażowaniem i uśmiechem na twarzy. Na koniec przerwy każdy został poczęstowany pyszną lemoniadą.

Świętowanie tego ważnego dnia rozpoczęliśmy już dzień wcześniej na dyskotece. Chętni uczniowie przybyli do naszej szkoły na zabawę taneczną prowadzoną przez DJ Wojtka. Na wszystkich czekały także małe niespodzianki – świecące branzoletki.. Tam również panowała miła atmosfera i świetna zabawa.

Wszystkim uczniom naszej szkoły, a także dorosłym z okazji Dnia Dziecka życzymy wszystkiego najlepszego!

Hanna Zakrzewska
Katarzyna Spojda