Przydatne linki

  

  

W dniu 19.05.2023r. na hali sportowej w Rusinowicach spotkało się 34 szachistów, którzy rywalizowali między sobą w II Międzyszkolnym Turnieju Szachowym o Puchar Dyrektora. Turniej zorganizowany został przez Koło Szachowe działające w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Rusinowicach. Celem imprezy było rozwijanie kreatywności oraz talentów i zdolności uczniów szkół podstawowych. Turniej rozegrany został systemem szwajcarskim, 7 rund po 10 minut na czas gry na zawodnika.

W klasyfikacji ogólnej Zespół Szkół w Kochanowicach zajął I miejsce.

Klasyfikacja dziewczyn:
I miejsce – Czudaj Katarzyna klasa Vb
II miejsce – Cierpioł Julia klasa Vb
III miejsce – Famuła Blanka klasa Vb
IV miejsce – Małgorzata Kochel klasa Vb

Klasyfikacja chłopców:
II miejsce – Włodarz Kamil klasa VIIIa
III miejsce – Czudaj Piotr klasa VIIIa
IV miejsce – Szymański Jan klasa VIb
V miejsce- Jurga Filip klasa Vb

Dominik Matusek