Przydatne linki

  

  

W dniu 16 maja 2023r reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w rozgrywkach chłopców  Szkół Podstawowych w piłce nożnej. Zawody zostały rozegrane na boisku typu orlik, przy Szkole Podstawowej numer 2 w Lublińcu. Nasza reprezentacja zmierzyła się z drużyną SP nr1 w Lublińcu, przegrywając 3 -1, następnie wygrała z drużyną SP Kochcice 6 – 2 oraz zremisowała 1 – 1 ze Szkołą Podstawową nr. 2 w Lublińcu. W wyniku przeprowadzonych zawodów nasza reprezentacja zajęła III miejsce w turnieju, a tym samym została trzecią drużyną Powiatu lublinieckiego w Piłce nożnej chłopców Szkół Podstawowych. Składam gratulację i podziękowania naszym uczniom za godne reprezentowanie naszej szkoły. Wystąpiliśmy w składzie: Maksymilian Mercik, Karol Benski, Kacper Demarczyk, Paskal Mazurek, Adam Nowak, Jakub Pisulski, Mikołaj Jagusiak, Piotr Spik, Wiktor Zakrzewski, Oskar Famuła.

Aleksander Gruca