Przydatne linki

  

  

Nasi uczniowie wzięli udział konkursie pt. „POZNAJMY SIĘ” organizowanym przez Gminę Kochanowice w porozumieniu polsko-ormiańskim przez Fundację Większe Mniejsze, zielonypunkt.co oraz  Maqur Goris NGO i Goris Youth Center . Konkurs dedykowany był dla uczniów szkół podstawowych z terenu Gmin Kochanowice i Pawonków oraz Gminy Goris w Armenii. Była to wspaniała okazja do pokazania piękna i różnorodności naszego kraju. Niedługo przyjadą do naszej gminy prace uczniów z Armenii, ukazujące ich kraj. W ten sposób uczniowie będą mogli wzajemnie poznawać i pokazywać miejsce, w którym mieszkają.

W konkursie wzieło udział ok 120 prac. Wyróżnionych zostało 11, w tym czworo naszych uczniów. Zdobyli oni następujące miejsca:

I miejsce – Natalia Koza
III miejsce – Aleksandra Kozuch
VII miejsce – Eliza Nowak
XI miejsce – Magdalena Kasalik

Gratulujemy im sukcesu.

Katarzyna Spojda