Przydatne linki

  

  

Po raz kolejny uczennica klasy 6b Marta Kopycka znalazła się w gronie laureatów Powiatowego Konkursu Ortograficznego pod Patronatem Starosty Powiatu Lublinieckiego Joachima Smyły, którego organizatorem jest Szkoła Podstawowa nr 4 w Lublińcu. Marta wywalczyła III miejsce. Nagrody w imieniu starosty wręczyła zwycięzcom Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu – p. Anita Naczyńska.

Konkurs odbywa się w dwóch kategoriach wiekowych. Pierwsza obejmuje uczniów klas IV-VI, druga – młodzież klas VII i VIII. Do konkursu kwalifikuje się ze szkoły tylko dwoje najlepszych uczniów, którzy wcześniej zwyciężyli w swej grupie wiekowej.

Oprócz Marty w „dyktandzie” naszą szkołę reprezentowały również: Oliwia Garbela z kl. 6a oraz Anita Czapla z kl. 8b i Paulina Dewor z kl. 8b.

Uczennicom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Małgorzata Golenia