Przydatne linki

  

  

W czwartek 17 lutego w godz. 16.30 – 20.30 odbył się w naszej szkole walentynkowy wieczór filmowy, w którym wzieli udział uczniowie klas IV – VIII. Wieczór ten był nie tylko okazją do obejrzenia filmów, ale także był spotkaniem integracyjnym. Uczniowie mieli możliwość do spędzenia czasu w szkole w trochę odmienny sposób niż siedzenie w ławkach. Stąd też były poduszki, poduszeczki, kocyki, śpiwory, karimaty, przytulanki tak, aby każdemu było wygodnie. Podczas pierwszego filmu mogliśmy częstować się świeżo zrobionym popcornem, a o godzinie 18.00 nasi kinomani mogli poczęstować się pyszną pizzą.

Podczas wieczoru filmowego wszyscy doskonale się bawili i pomimo późnej pory nikomu nie chciało się spać. Był to czas rozmów, żartów oraz dobrej zabawy i nikt nie marudził, gdy po zakończeniu maratonu trzeba było posprzątać salę.

Hanna Zakrzewska
Justyna Niesłony
Dorota Kamińska – Mnich
Katarzyna Spojda