Przydatne linki

  

  

8.12.2022r. już po raz kolejny w naszej szkole odbył się kiermasz świąteczny, połączony z występami artystycznymi naszych uczniów. Program artystyczny składał się ze znanych, a także mniej popularnych piosenek, kolęd, pastorałek. Uczniowie nie tylko śpiewali, grali także na instrumentach, tańczyli a nawet wykonywali układy gimnastyczne. Na specjalnie przygotowanych stanowiskach znalazły się ręcznie wykonane bożonarodzeniowe dekoracje, m.in. choinki, stroiki, bombki, aniołki i inne ozdoby, nie zabrakło też pysznych ciast, babeczek, pieników. Wszystkie ozdoby zostały wykonane przez uczniów, nauczycieli i rodziców naszej szkoły.

Na naszym kiermaszu można było nie tylko kupić świąteczne ozdoby. Działała również mała kawiarenka, w której można było posmakować ciasta i pierniczków oraz kawy. Nie zabrakło też specjalnego gościa, Świętego Mikołaja, chętni mogli zrobić sobie z nim zdjęcie. Nasza szkoła tętniła życiem, gdyż tego dnia odwiedziła nas spora ilość gości. Dziękujemy wszystkim za pomoc przy organizacji kiermaszu. Życzymy też rodzinnych, wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku!

Organizatorzy:
Wychowawcy świetlicy