Przydatne linki

  

  

Przygotowanie świątecznych paczek dla osób starszych i samotnych stało się już w naszej szkole niemal tradycją. Kolejny raz pokazaliśmy, że warto pomagać. Na początku grudnia w ZS w Kochanowicach odbyła się zbiórka słodyczy dla seniorów, w którą zaangażowali się najmłodsi uczniowie klas I-III oraz klasy IV-VIII.

Wszystkie dary zostały przekazane zarządowi Caritasu, który przygotował świąteczne paczki dla najstarszych osób naszej parafii. I tym razem nasi uczniowie nie zawiedli, wykonali również przepiękne kartki bożonarodzeniowe, które zostały doręczone seniorom.

Dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom za włączenie się w akcję, dzięki której sprawiliśmy odrobinę radości starszym osobom, za okazaną życzliwość, dar serca i zaangażowanie.

                                                                                                                                  A. Kardas

M. Watoła-Hanulok

D. Kamińska- Mnich